warsztaty

Wiedza i praktyka - warto połączyć te dwie kompetencje.

SZKOLENIE - dawka bardzo ciekawie podanej wiedzy dietetycznej. Zawsze stworzone dla uczestników uwzględniając  ich doświadczenie i potrzeby. Rzetelna wiedza, trochę ciekawostek i dawka motywacji. Wyjdziecie zadowoleni z duża dawką wiedzy co i jak zmieniać by czuć się świetnie.

DLA KOGO: Dla firm, szkół, przedszkoli, ale też grup znajomych którzy chcą się dowiedzieć więcej o odżywianiu dla zdrowia, pułapkach dietetycznych, czy też żywieniu w chorobach.

WARSZTATY - wiedza to nie wszystko, bez praktyki sama wiedza nie jest wiele warta. Czas przekształcić myśli w czyny i zabrać się do działania. Chcesz z kilkoma przyjaciółmi upiec pyszny pasztet z soczewicy, zrobić błyskawiczną pastę do chleba czy upiec zdrowe ( również bezglutenowe) ciastka skontaktuj się ze mną. Dużo dobrej zabawy, satysfakcja z wykonanej pracy, a do tego szczypta wiedzy dietetycznej i technologicznej. 


Jeżeli chorujesz i potrzebujesz zmiany sposobu odżywiania, masz wrażenie, że już niczego Ci nie wolno jeść, skontaktuj się ze mną. Może wspólnie uda nam się stworzyć zdrowe, ciekawe i smaczne oraz proste w wykonaniu jadłospisy dla Ciebie.